Jablkové hodovanie on-line 2020

Event date: 10.10.2020

10. OKTÓBER 2020 o 11:00

PROGRAM:

Zúčastnite sa diváckej párty (Watchparty) na www.facebooku.com/bonifructi  a četujte s nami. Pozrite si spolu s nami videá o práci našich ovocinárov a mnohé iné zaujímavosti z ovocinárstva. Dajte nám vedieť, ktoré produkty máte najradšej, čo navrhujete zlepšiť. Opýtajte sa nás čokoľvek, čo Vás zaujíma.

AKO NA TO?: 10.10. najskôr o 11:00 sa  na www.facebook.com/bonifructi objaví  príspevok s názvom JABLKOVÉ HODOVANIE ON-LINE 2020. Na prispevku bude blikať „DIVÁCKA PÁRTY“ . Kliknite na tento príspevok a sledujte videá a čet, pište komentáre, dávajte otázky, zdielajte….

Nemáte Facebook konto? 10.10. 2020 od 10:30 Vám sprístupnime niektoré videá aj na tejto stránke (úplne dole). Na četovanie použite messenger (modré koliesko vpravo dole).

PROGRAM:

Príhovor CEO BoniFructi.

Poďakovanie za úrodu.

Sady na úbočiach rieky Žitava

Pozdrav pestovateľov z Tribečského pohoria.

Budúci BIO sad. Jeho budovanie a BIO princípy.

Pozdrav pestovateľov zo Žitného ostrova.

Čerešňové sady na Hornej Nitre a pozdrav pestovateľov.

Ultra Low Oxigen skladovanie.

Protimrazová ochrana. Jar 2019 a 2020.

Evelina 10 rokov na Slovensku.

Sady hrušky Q Tee.

Zber odrody Fuji KIKU

Hudobný pozdrav od Kolárovcov.

 

Na záver sa pokúsime aj o živý vstup zo samozberu (streaming).

POZOR: Program sa bude ešte trochu upravovať.

Súťaž:

SPOZNAJ SVOJHO OVOCINÁRA A VYHRAJ

Sledujte našu JAHO Watch party, lajkujte, zdieľajte, komentujte. Z pomedzi aktívnych divákov vylosujeme troch výhercov. Vyhra je samozber, pri ktorom si budete môcť nazbierať toľko jabĺk, koľko sami vážite. Navyše si môžete pozvať na pomoc jedného z našich ovocinárov. Dávať mu odborné otázky, alebo sa opýtať na čokoľvek, čo Vás na ovocinárstve zaujíma. Hmotnosť „Vášho“ ovocinára sa taktiež pripočíta k hmotnosti zadarmo obratých jabĺk.

SÚŤAŽ PRE DETI 

Vyrobte akýkoľvek ručný výrobok na tému ovocie, ktoré sa na Slovensku pestuje. Nakreslite obrázok, spravte model, vyrobte z papiera ozdobu a podobne. Kreativite a nápadom sa medze nekladú. Poproste rodičov, aby vám vaše umelecké diela odfotili a uložili tu: www.facebook.com/bonifructi Kliknite na NADCHADZAJÚCE PODUJATIA (Jablkové hodovanie on-line 2020)  a potom kliknite DISKUSIA. Tu uložte fotografiu.

15.11. 2020 vyberieme troch výhercov. Odmeníme ich 5 l jablkovou šťavou +1 fľaškou KIKU šťavy +1 fľaškou Evelina šťavy a KIKU ruksakom.

Podmienkou súťaže je osobný odber v Dunajskej Lužnej, alebo v Bratislave.

 

 

 

KTO JE TO JAKUB OVOCINÁR A JEHO RODINA?

 

Jakub Ovocinár je postavička, ktorá stelesňuje našich pestovateľov. Je spojený s prírodou, más silné väzby v rodine a svojej komunite. Je inovatívny a pokrokový pokiaľ ide o technológie a nové odrody, ale konzervatívny v svojich životných postojoch.

TU JE MAPKA, NA KTOREJ VIDITE KDE NAŠI OVOCINÁRI PRE VAS PESTUJÚ OVOCIE

 

Sú združení v Ovocinárskom družstve Bonum. Predaj ich ovocia sa realizuje pod spoločnými značkami, cez dcérsku spoločnosť Boni Fructi.

Pri príležitosti Jablkového hodovania on-line bude samozber aj v Miloslavove, Alžbetinom Dvore. Viac informácií o samozberoch nájdete tu: https://www.dobryjezko.sk/event/samozber-jablk-a-hrusiek-v-dunajskej-luznej/

Je nám ľúto, že tento rok nemôžeme na Jablkovom hodovaní  ochutnať jablkové dobroty. Môžeme si ich ale napriklad objednať domov. Tu je zoznam tradičných stánkarov:

Miškine džemy fb/miškine domáce džemy
Blooming kozmetika barbora@formulabotanica.com
Včelárstvo Adonis https://www.vcelarstvoadonis.sk/
Slovberry fb/ Slovberry
Plantex fb/ Plantex
Oblečenie pre deti fb/Kamikuk; sashe: kamiland
Nožnice Oslavan Fb/ Oslavan Slovakia; www.oslavan.sk
Keramikár fb/ Keramika-haban
Šúpolienka www.sashe.sk/Slovaktraditions
Sušené vence fb/ Handmade SUE
ChopperArt lopáre www.sashe.sk/ChopperArt

Niektoré videá z Facebook diváckej párty

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/0/f/0f92ca8d-ca23-471a-bda0-624972970217/dobryjezko.sk/web/wp-content/themes/wp_theme/components/call-to-action.php on line 33