Školský program

„Školský program“ je pravidelné zabezpečovanie ovocia a zeleniny, alebo výrobkov z nich do škôl. Cena dodaného ovocia a zeleniny je hradená 80 % z EÚ a 20 % zaplatí žiak počas trvania programu. Veková kategória zapojených detí je od 3 do 15 rokov.

Dobré Jablká pre naše deti

Školský program vnímame aj ako príležitosť odovzdať našim deťom niečo pozitívne, zdravé a chutné z našej práce, i nášho srdca. Od nášho vstupu do programu Školské ovocie v roku 2009 poskytujeme naše produkty každoročne 100-vkám školských zariadení, čím zabezpečujeme prvotriedne slovenské ovocie a ovocné šťavy pre viac ako 70-tisíc detí.

Prinášame Vám kvalitné ovocie priamo od Slovenských pestovateľov, pričom garantujeme jeho absolútnu čerstvosť, chuť a kvalitu. Všetci naši partneri sú certifikovanými pestovateľmi spĺňajúcimi najvyššie kritéria medzinárodných noriem – naše deti tak dostávajú na stôl rovnako kvalitné plody ako deti v najvyspelejších krajinách západnej Európy. Naše podnikanie dáva prácu ľuďom z regiónu a využíva výborné prírodné danosti našej krajiny tak, aby z nej mali osoh v prvom rade jej vlastní obyvatelia.

BONI FRUCTI, spol.s r.o.

Školské ovocie
tel: +421 2 40208137
skolskeovocie@bonifructi.sk

www.dobrejablka.sk

facebook.com/školské ovocie od jakuba