Samozber jahôd, hrachu a levandule 2024

Otváracie hodiny samozberu

Cenník

Otázky o samozbere

Náš samozber nájdete medzi Dunajskou Lužnou a Šamorínom. Choďte po hlavnej ceste číslo I/63 z Dunajskej Lužnej alebo Šamorína, ak idete po R7 zíďte na smer Šamorín – západ. Pri orientácii vám pomôžu naše navigačné tabule. Svoje auto pohodlne zaparkujte na vyhradenom parkovisku.

  1. Pristúpte k pokladniam, kde vám odvážime vaše vlastné nádoby na zber. Ak nemáte, môžete si ich tu kúpiť.
  2. Nech sa páči, teraz môžete začať so zberom. Naši pracovníci vám poradia, kde môžete zbierať.
  3. Keď máte svoje košíky plné, pri pokladni vám vaše jahody odvážime, odpočítame hmotnosť nádob a zaplatíte. Platba je možná v hotovosti aj kartou.

Otváracie hodiny sa však môže meniť podľa počasia, a ak sa dozreté jahody vyzbierajú a bude potrebné počkať, kým dozrejú ďalšie. Aktuálne informácie môžete denne sledovať tu na stránke, alebo na našom Facebook @Dobryjezko.

Otváracie hodiny budú aktualizované vždy večer na nasledujúci deň.

Cena, za ktorú si môžete u nás jahody nazbierať sa mení. Aktuálne cenu môžete zistiť ešte pre návštevou samozberu tu alebo alebo na našom Facebook @Dobryjezko.

Najmä v prvých dňoch samozberu prichádza veľa ľudí. Môže sa stať, že budete musieť dlhšie čakať pri pokladni. Preto budeme mať nad pokladňou nainštalovanú kameru, aby ste vopred mohli zistiť, koľko ľudí čaká v radoch. Môžete si vybrať vhodný čas pre návštevu samozberu. Záznam z web kamery budeme zverejňovať tu na webovej stránke. Kamera je rozostrená, aby nebolo vidieť tváre návštevníkov ani ŠPZ. Pozrite aj www.dobryjezko.sk/gdpr

To presne nevieme ani my, záleží od toho, dokedy budú jahody rodiť. Predpokladáme, že samozber jahôd potrvá približne 2 – 3 týždne.

Je to od vás na náš samozber pri Dunajskej Lužnej priďaleko?

Pozrite do mapky a možno sa vám viac oplatí prísť na jahodový samozber Dobrého ježka do Ostratíc neďaleko Bánoviec nad Bebravou, alebo do Veselého pri Piešťanoch. Viac informácií o lokalite, termíne, otváracích hodinách či cene nájdete na stránkach našich pestovateľov.

Bioplant – Ostratice

Web: bioplant.sk www.bioplant.sk

Facebook: www.facebook.com/bioplant

Plantex – farma Veselé pri Piešťanoch a  Bučany

Web: www.plantex.sk

Facebook: https://www.facebook.com/plantex

Instagram: https://www.instagram.com/plantexvesele